Powered by Smartsupp Skip to main content

Kas yra TECAR terapija?

TECAR terapija yra specializuota fizioterapinė procedūra, kuri naudoja aukšto dažnio elektromagnetinį lauką norint skatinti audinių gijimą, sumažinti skausmą ir uždegimą bei pagerinti kraujotaką. Ši terapija dažnai naudojama gydant įvairias sporto traumas, sąnarių bei raumenų problemas.

Kokiem sutrikimam taikoma TECAR terapija?

TECAR terapija dažniausiai taikoma šioms būklėms ar problemoms:

• Sporto traumos ir sužalojimai;
• Sąnarių ir raumenų skausmas;
• Uždegiminės būklės raumenų silpnumas ar įtempimas;
• Kaklo ir nugaros skausmas;
• Tendinitas ar kiti sąnarių susirgimai;
• Edema (paburkimas);

Ši terapija gali būti naudinga žmonėms, kuriems reikalingas greitas audinių gijimas,
sumažintas skausmas ar pagerinta funkcionalumas po sužalojimų. Tačiau prieš pradedant
bet kokį gydymą, svarbu pasitarti su specialistu.

Kaip veikia TECAR terapija?

Naudojant specialų įrenginį, aukšto dažnio elektromagnetinis laukas paskirstomas per elektrodus į paveiktus audinius. Šis laukas skatina audinių mikrocirkuliaciją, pagerina kraujotaką ir ląstelių apykaitą, skatina endogeninį atsaką įvairiuose ląstelių audiniuose. Tokiu būdu perduodama energija reaguoja į natūralius regeneracijos ir priešuždegiminius procesus, tai padeda sumažinti uždegimą, skausmą bei patinimą. Elektromagnetinis laukas taip pat skatina audinių gijimą ir regeneraciją. Terapijos metu pacientas jaučia malonų šilumos pojūtį, o procedūra yra neinvazinė ir be skausmo. TECAR terapija veikia skatindama natūralų kūno gijimo procesą bei teikianti palengvėjimą nuo skausmo ir uždegimo, endogeninė termoterapija, naudojama paviršiniams ir giliesiems audiniams sušildyti. Terapijos gebėjimas paveikti kraujotaką paprastai laikomas pagrindiniu minkštųjų audinių gijimo procesų skatinimo mechanizmu.

Ar TECAR terapija gydo stuburo išvaržas?

TECAR terapijos metodika efektyvi ir naudinga gydant išvaržas ir radikulopatiją kaip papildomą arba palaikomąją gydymo forma, tačiau svarbu suprasti, kad tai gali skirtis atsižvelgiant į individualius atvejus. Šia terapija siekiama sumažinti skausmą, uždegimą, pagerinti kraujotaką ir pagreitinti audinių gijimą, kas gali padėti su šiais susirgimais susijusiais simptomais.

Ar TECAR terapija gydo sąnario degenraciją, artrozę?

TECAR terapijos metodika naudinga ir efektyvi gydant sąnario degeneraciją ar artrozę kaip dalis kompleksinės gydymo programos. Ši terapija gali padėti sumažinti skausmą, uždegimą ir patinimą sąnariuose bei pagerinti sąnarių judrumą. Be to, TECAR terapija gali padėti pagerinti audinių regeneraciją ir atstatyti paveiktus audinius. TECAR terapiją skiria Osteomedikos klinikos Osteopatai, Kineziterapeutai įvertine paciento klinikinį atvėjį jo sukeliamą simptomatiką ir procedūros reikalingumą ir naudą, efektyvumą simptomatikos gydymui. TECAR terapija taikoma Osteomedikos kliniko filiale Ukmergės g. 219, Vilnius.

Filter

Naujienos

TECAR terapija

18 birželio, 2024
Kas yra TECAR terapija? TECAR terapija yra specializuota fizioterapinė procedūra, kuri naudoja aukšto dažnio elektromagnetinį…
Patarimai

Kūdikio motorikos vystymasis

15 kovo, 2024
Kūdikio motorikos vystymosi etapai nuo gimimo iki savarankiško vaikščiojimo Judėjimas yra svarbus mums visiems, bet…
LigosPatarimai

Riešo skausmas, ką daryti?

7 kovo, 2024
Ką dažniausiai darote, kai jaučiate ūmų (stiprų) riešo skausmą? Įtvarai ar nuskausminamieji vaistai, kuriuos rekomenduoja…
LigosPatarimai

Ką daryti, kai „perpūtė“ kaklą?

28 vasario, 2024
Visame pasaulyje kaklo skausmas tampa vis dažnesne problema, maždaug du trečdaliai žmonių kaklo skausmą patiria…
LigosPatarimai

Radikulopatija

30 sausio, 2024
Radikulopatija - tai būklė, kai viena ar kelios nervų šaknelės yra pažeistos arba suspaustos, todėl…
LigosPatarimai

Eisenos ir kūdikių kojų nukrypimai

26 sausio, 2024
Vaikų pėdų deformacijos: sukimasis į vidų Pirmieji gyvenimo metai kupini naujos pradžios, šliaužiojimo, bandantis atsistoti…

Registruokitės konsultacijai

Esame kompetentinga specialistų komanda, pasiruošusi padėti kiekvienam skausmo kamuojamam pacientui. Pasitelkdami žinias ir keldami kvalifikaciją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, siekiame, kad skausmas neribotų žmogaus gyvenimo kokybės.

Gydykime priežastis, o ne simptomus.

Sekite mus