Powered by Smartsupp Skip to main content

RedCord yra unikali pakabinamų diržų sistema, kuriai buvo sukurtas naujas Neurac metodas, pagrįstas mokslinių tyrimų rezultatais.

Kas yra Neurac (neuroraumeninės aktyvacijos) metodas?

Tai pilnas raumenų ir kaulų sistemos vertinimo ir gydymo metodas. Jis pagrįstas moksliniais skausmo, raumenų bei kaulų sistemos neurofiziologiniais tyrimais ir turi įrodytą poveikį įvairioms raumenų ir kaulų sistemų ligoms. Neurac gydymo metodas padeda iš naujo išmokyti nervų ir raumenų sistemą kartu bendradarbiauti, tai reiškia, kad ji lavina raumenis, dirbančius grupėse, traktuodama juos kaip smegenyse sukuriamos kinetinės programos vykdymo priemonę, kurios atlikimui reikia ir raumenų jėgos, ir koordinacijos. Pavyzdžiui, ėjimo metu reikalingas stabilizuojančių juosmens bei apatinės kūno dalies raumenų aktyvumas. Atlikus pratimus ant redcord sistemos naudojant Neurac metodiką. Įvyksta stabilizaicinio mechanizmo reedukacija. Be šio stabilizacinio mechanizmo atsiras disbalansas tarp raumenų grupių ir ilgesnis vaikščiojimas gali sukelti skausmą apatinėje nugaros dalyje.

Per pakabinamus diržus sklindanti sukeliama vibracija padeda padidinti grįžtamąjį ryšį galvos smegenims, kurią gauna iš kūno, kad jos galėtų siųsti stipresnius nervinius signalus į nepakankamai išnaudojamus ir neaktyvius raumenis. Taip vibracija yra konkrečiai nukreipiama į raumenis, kuriems aktyvuoti reikia stipresnių signalų, nes priešingu atveju būtų dar labiau suaktyvinami per daug aktyvūs raumenys ir tik sustiprintume prastą raumenų aktyvinimo modelį. Jei kuriuo nors pratimo metu yra jaučiamas skausmas, suteikiama daugiau atramos, kol skausmo nebelieka, todėl galvos smegenys gali sutelkti dėmesį tik į raumenų aktyvavimą, sukeliantį silpnumą ir kūno disbalansą.

Būtent taip naudojami specialūs Neurac gydymo metodo pratimai padeda gerinti sąveiką tarp centrinės nervų sistemos, propriocepcijos ir raumenų, ko pasekoje atsiranda judesių reedukacija, raumenų aktyvumas. Labai dažnai jau po pirmojo gydymo, simptomai sumažėja ar net išnyksta, o stabilizacinė funkcija normalizuojasi.

Kuo skiriasi Neurac terapinė mankšta nuo kitų stiprinimo pratimų?

Atliekant įprastaus nugaros stiprinimo pratimus, daugiau aktyvuosime paviršines raumenų grupes, kurie stabilizuojančio stuburo mechanizmo nestimuliuos. Neurac terapinė mankšta su RedCord sistema leidžia siekti raumenų neuroraumeninės koordinacijos, judesių reedukacijos ir teisingos stabilizuojamųjų raumenų funkcijos. Be to, šiuo metodu galime treniruoti smulkius giliuosius stuburo raumenis, kurių neįmanoma lengvai aktyvuoti įprastais pratimais.

Kokiems sutrikimams gydyti galima taikyti Neurac metodą?

 • Apatinės nugaros dalies skausmas;
 • Išialgija;
 • Cervikalgija;
 • Galvos skausmai/migrena;
 • Kirčio trauma;
 • Peties skausmas (supraspinatus sausgyslių uždegimas, peties ankštumo sindromas, adhezinis kapsulitas ir kt.);
 • Tenisininko alkūnė (lateralinis epikondilitas);
 • Golfininko alkūnė (medialinis epikondilitas);
 • Klubų sąnarių problemos;
 • Kelio sąnarių problemos;
 • Eisenos ir pusiausvyros koordinacijos sutrikimai;

Filter

Patarimai

Kūdikio motorikos vystymasis

15 kovo, 2024
Kūdikio motorikos vystymosi etapai nuo gimimo iki savarankiško vaikščiojimo Judėjimas yra svarbus mums visiems, bet…
LigosPatarimai

Riešo skausmas, ką daryti?

7 kovo, 2024
Ką dažniausiai darote, kai jaučiate ūmų (stiprų) riešo skausmą? Įtvarai ar nuskausminamieji vaistai, kuriuos rekomenduoja…
LigosPatarimai

Ką daryti, kai „perpūtė“ kaklą?

28 vasario, 2024
Visame pasaulyje kaklo skausmas tampa vis dažnesne problema, maždaug du trečdaliai žmonių kaklo skausmą patiria…
LigosPatarimai

Radikulopatija

30 sausio, 2024
Radikulopatija - tai būklė, kai viena ar kelios nervų šaknelės yra pažeistos arba suspaustos, todėl…
LigosPatarimai

Eisenos ir kūdikių kojų nukrypimai

26 sausio, 2024
Vaikų pėdų deformacijos: sukimasis į vidų Pirmieji gyvenimo metai kupini naujos pradžios, šliaužiojimo, bandantis atsistoti…
LigosPatarimai

Kelio sąnario skausmas

26 sausio, 2024
Kelio sąnario skausmai Kelio sąnarys yra vienas sudėtingiausių sąnarių, kadangi yra daugiaašis ir norit kuo…

Registruokitės konsultacijai

Esame kompetentinga specialistų komanda, pasiruošusi padėti kiekvienam skausmo kamuojamam pacientui. Pasitelkdami žinias ir keldami kvalifikaciją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, siekiame, kad skausmas neribotų žmogaus gyvenimo kokybės.

Gydykime priežastis, o ne simptomus.

Sekite mus