Facebook atsiliepimai

Atėjau pagal rekomendacijas ir gerai padariau, didelis ačiū Mantui!

Diana DargėFacebook

Ačiū kineziterapeutui Mantui už greitai ir labai veiksmingai išgydytą stuburo traumą. Tikras savo srities profesionalas! 10/10

Edvinas JanusaitisFacebook

Osteopatas Mantas malonus, ismanantis savo darba.Labai rekomenduoju!

Kristina TurchaFacebook

Didelis ačiū gydytojui Mantui Norkūnui, kuris užbaigė mano galvos ir kaklo skausmų epopėją 😉 iki apsilankymo šioje klinikoje beveik apie du mėnesius galvą ir kaklą skaudėdavo vos ne kasdien, taip pat galva dažnai svaigo ir ūžė ausyse, kartais jutau rankų skausmą bei tirpimą. Šio gydytojo pagalba viskas susitvarkė ir net akyse "prašviesėjo". Be to nebereikia gerti jokių vaistų nuo skausmo, kuriais jau buvau skrandį pagadinusi. Tai kas dar abejojat, rekomenduoju apsilankyti!

Modesta IndrišiūnėFacebook

Nuostabi atmosfera ir speacialistai! Labai ačiū Mantui padėjusiam atrasti problemą pėdoje (tiksliau, kulne). Trys mėnesiai diskomforto ir skausmo, kurį gydant neatnešė rezultatų nei 'ramybės būsena', nei terapiniai šildymai/šaldymai, nei steroidinės injekcijos neatnešė rezultatų. Apsilankyti Osteomedikoje buvo geriausias priimtas sprendimas gydantis pėdutę. Ačiū, Jums be galo. Ačiū, jog Jums rūpi pacientas ir ačiū už galimybę vėl pilnavertiškai vaikščioti

Augustina KundrotaitėFacebook

Labai rekomenduoju sia klinika ir kineziterapeuta Manta visiems besirupinantiems savo laikysena ir sveikata. Seniai buvau sutikusi toki savo srities profesionala!

Rita JacevičienėFacebook

Atėjau su labai reta, individualia problema. Nors matomų rezultatų nepavyko pasiekti, osteopatas Mantas buvo vienas iš nedaugelio specialistų, kuris bandė įsigilinti į unikalų atvejį ir ieškojo priežasčių pasitelkiant skirtingus metodus, esu dėkingas jam už įdėtas pastangas.

Egidijus PetrauskasFacebook

Dėkoju tikrai geram ir puikiai savo darba išmanančiam gydytojui Audriui Šalavėjui. Ačiū Jums už jaukia aplinka, rūpestį ir pagalba.

Viktorija JegorenkoFacebook

Lengva ranka reklamuoju. Smagu, kai žmonės žino ką daro ir tuo padeda kitiems.

Saulius JovaisasFacebook

Savo srities profesionalai ir net daugiau. Be abejonės vieni geriausių specialistų Vilniuje ir Lietuvoje.

Romas KirkilasFacebook
Manodaktaras.lt atsiliepimai

Labai profesionali, puikiai savo darbą išmananti ir nuoširdžiai savo žiniomis besidalijanti gydytoja. Greta atidžiai gilinasi į problemas, nuodugniai paaiškina galimas priežastis, labai aiškiai padeda suprasti gydymo procesą ir atliekamų procedūrų prasmę. Į Osteomedikos specialistus kreipiausi dėl keletą metų kankinusių nugaros ir kojos skausmų, po viso kūno testavimo buvo nustatytos priežastys, po to sekė tikslingas gydymo kursas. Gydymo metodikos veiksmingumas jautėsi po kiekvieno vizito. Po beveik pusę metų trukusių vizitų galiu džiaugtis ne tik pagerėjusia gyvenimo kokybė dėl nebejaučiamo skausmo, bet ir gavusi supratimą apie savo kūną, jo veikimo procesus.

manodaktaras.lt

Geresnio kineziterapeuto (o ju aplankiau arti 10) nebuvau sutikusi - konkreti,rupestinga,nuosekli ir svarbiausia labai motyvuojanti. Tikra savo srities specialiste. Teigiamas rezultatas jauciamas jau po keliu apsilankymu.

manodaktaras.lt

Esu labai patenkinta Gretos darbu. Kreipiausi pas ją dėl nugaros skausmų, kurie pranyko jau po keleto apsilankymų. Nuoširdžiai dėkoju ir rekomenduoju!

manodaktaras.lt

Puiki specialistė, jau po pirmo apsilankymo skausmo beveik nebejaučiau. Labai talentinga kineziterapeutė.

manodaktaras.lt

Puiki specialistė, labai rekomenduoju šią kineziterapeutę. Jos gydymo rezultatai jaučiasi iš karto. Gretos dėka galiu ir vėl laisvai judėti.

manodaktaras.lt

Po ilgų ieškojimų ir įvairių patirčių galiu drąsiai pasakyti - Greta yra geriausia savo srities specialistė, kuri per kelis mėnesius trukusius reguliarius vizitus ne tik išgelbėjo nuo nuolatinio nugaros skausmo, bet ir padėjo atstatyti laikyseną. Itin atidžiai įsiklauso į pacientą, palaiko ir motyvuoja visą gydymo procesą ir kartu džiaugiasi pasiektu rezultatu. Profesionali ir įkvepianti. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!:)

manodaktaras.lt

Puiki specialistė, labai mielai ir maloniai bendrauja. Džiaugiuosi pakliuvus į Gretos rankas. Ačiū už puikią savijautą, patarimus ir motyvaciją.

manodaktaras.lt

Jau ne kartą buvau suriestas į ragą ir pradžioj būdąvo baugoka, tačiau dabar, jei vėl taip nutiktų, būčiau ramus, nes žinočiau, kad reikia pirmu taikiniu registruotis pas Gretą. Šauni, profesionali ir šypsena užkrečianti specialistė, kuri kaip mat pastato tvirtai ant koju!

manodaktaras.lt

Mane sužavėjo Greta, kuri man atliko elektrostimuliacijos procedurą. Ir ji truko ne 5 min. kaip poliklinikoje, o visa pusvalandį ir pajutau kaip žymiai sumažėjo skausmas sąnariuose. Tai labai miela, šilta, gero žodžio negailinti jauna moteris. Puiku, kai dera žmogiškas santykis ir profesionalumas. Rekomenduoju ir jums.

manodaktaras.lt

Likau nustebinta. Ieškojau tinkamo specialisto, kuris TIKRAI padėtų ir apsistojau ties Greta. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią savo srities profesionalę. Ilgai kentėjau kaklo ir galvos skausmus. Situacija pradėjo taisytis jau po pirmojo vizito. Nuoširdžiausias Jai AČIŪ. 🙂

manodaktaras.lt

Nuostabi specialistė, rekomenduoju kiekvienam kuris turi raumenų-sąnarių ar kitas problemas. Labai maloniai bendraujanti, atsakinga, viską labai išsamiai paaiškina. Rezultatus jutau jau po pirmo apsilankymo. Esu labai jai dėkinga. Laukiu grįžtant iš atostogų 🙂

manodaktaras.lt

Puiki gydytoja. Jai tikrai ne tas pats, o rūpi, kad pasijausčiau geriau. Nors atėjau su viena problema, patarimu gavau ir dar kitos problemos klausimu. Šauni specialistė!

manodaktaras.lt

Puiki kineziterapijos specialistė, išmananti savo darbą. Iš karto nustatė problemą ir tikslinėmis priemonėmis per apsilankimus pašalino skausmą bei davė naudingų patarimų. Dėka jos galiu toliau sportuoti nejaučiant skausmo keliuose.

manodaktaras.lt

Gydytoja Gerda puiki specialistė, įsigilinanti ir nuoširdžiai sprendžianti ligonio problemas, sugebanti sukurti saugumo ir pasitikėjimo jausmą. Esu labai patenkinta! Rekomenduoju.

manodaktaras.lt

Ačiū gydytojui Mantui... malonus bendravimas, dėmesys, profesionalumas...užteko vieno vizito, kad būtų išspręstos mano skausmo problemos... Rekomenduoju šį daktarą...

manodaktaras.lt

Džiugu, jog yra specialistų, kurie nuoširdžiai atsižvelgia į pacientą, parenka individualų gydymo planą, konsultacijos metu išsamiai paaiškina bei atsako į klausimus. Ir, be abejo, svarbiausia, jog net po pirmo apsilankymo jaučiamas teigiamas poveikis sveikatai. Patys geriausi atsiliepimai bei rekomendacijos.

manodaktaras.lt

Tik patys geriausi atsiliepimai. Tiksliai nustatė priežastį, ko kiti daktarai nesugebėjo. Po nesėkmingų apsilankymų kitur, skausmas neslūgo, bet apsilankius pas gyd. Norkūną skausmas dingo po pirmo apsilankymo.

manodaktaras.lt

Labai profesionalus, ramus, taktiškas ir malonus gydytojas. Gražiai bendravo ir švelniai elgėsi su kūdikiu. Apsilankymo metu nesijuto jokios įtampos ir skubos. Nors lankėmės tik pirminei apžiūrai/konsultacijai, tačiau jau po jos pasimatė būklės pagerėjimas, kūdikis tapo ramesnis. Ačiū Jums už pagalbą, įžvalgas ir žmogiškumą.

manodaktaras.lt

Lankiausi pas gydytoja del klubo skausmu ir apmirusios pilvo apacios po cezario, ko pasekoje atsirado ir daugiau problemu. Buvo issamiai atliktas viso kuno ivertinimas, gavau namu darbus ir po 3 apsilankymu problemos issisprende. Tai buvo ne pirmas mano kineziterapeutas pas kuri lankiausi del turimu problemu, tad palygindama galiu pasakyti, kad tikrai taikomi metodai efektyvus.

manodaktaras.lt

Noriu pasakyti DIDELIS ACIŪ kinezeterapeutui Audriui, nes aš dėka šio kompetentingo specialisto vėl gyvenu nuostabu gyvenimą be nugaros, pečių ir kaklo skausmų

manodaktaras.lt

Malonus žmogus ir puikus specialistas, gerai išmano ką daro. Ieško priežasties, o ne gydo tik simptomus. Tokio požiūrio labai pasigendu šiuolaikinėje medicinoje. Visada paaiškina ką daro ir kodėl - labai informatyvus. Jau visa gimine pas ji lankomės 🙂 Rezultatai yra ir tik teigiami. Labai rekomenduoju!

manodaktaras.lt

Jaunas, stiprus savo srities profesionalas - teko susidurti su galvos svaigimo problema ir net keletas neurologų nerado priežasties, atsitiktinumo dėka pakliuvau į gerb. A. Šalavėjaus rankas ir šiandieną galiu drąsiai sakyti: ačiū ir rekomenduoju visiems, norintiems gyventi be vaistų.

manodaktaras.lt