G. D. Maitland, buvo laikomas raumenų ir skeleto fizioterapijos pradininku. G.D. Maitland buvo tarptautinės ortopedinių terapeutų federacijos ir pasaulinės fizioterapijos konferencijos įkūrėjas. Taip pat Šveicarijoje G.D. Maitland įkūrė tarptautinę Maitland mokytojų asociaciją (IMTA).

Maitland manualinė terapija apima nervų ir kaulų – raumenų sistemą, klinikinį mąstymą, specifinę gydymo metodiką ir specialius bei tikslingus judesius. Maitland metodų taikymas pagrįstas moksliniais ir klinikiniais įrodymais, taip pat atsižvelgiama individualią paciento biopsichosocialinę sistemą. Be to, stuburo ir galūnių mobilizacijos ir manipuliacijos gali būti atliekamos namuose.

Mobilizacijos tikslas – atkurti bendrą sąnario judesį, normalizuoti sąnarių paviršių slydimą viens kito atžvilgiu, atkurti normalų, neskausmingą judesį.

Procedūros metu sutelkiamas dėmesys į ištyrimą, tinkamą sprendimų priėmimą ir parenkamas efektyvus gydymas. Ištyrimas prasideda nuo paciento apklausos, surenkama išsami informacija apie skausmą ir kitus simptomus. Klausimai, susiję su paciento kasdieninia darbo aplinka ir jo pobūdžiu, gyvenimo būdų padeda specialistui planuoti pacientui gydymo programą.

Išsiaiškinus paciento pagrindinę problemą, atliekamas testavimas, aktyvūs ir pasyvūs judesiai, skausmą sukeliantys ar lengvinantys judesiai. Atliekamas gydymas, pakartotinis testavimas ir sudaromas gydymo planas.
Gydymo metu rankomis atliekamas švelnus spaudimas raumenų audiniams ar manipuliuojant sąnarius siekiant numalšinti skausmą, kurį sukelia raumenų spazmai, įtampa ir sąnarių disfukcija. Terapijos metu palengvinamas sąnarių laisvumas, judrumas ir sumažinama raumenų įtampą, kad pacientas sugrįžtų į natūralesnį judėjimą be skausmo.

Registrtuokitės konsultacijai

Esame kompetentinga specialistų komanda, pasiruošusi padėti kiekvienam skausmo kamuojamam pacientui. Pasitelkdami žinias ir keldami kvalifikaciją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, siekiame, kad skausmas neribotų žmogaus gyvenimo kokybės.

Gydykime priežastis, o ne simptomus.

Registracijos tel.
Sekite mus