Atsiliepimai

Mantas - vienas geriausių kineziterapeutų, kokį teko sutikti. Visiškai išgydė ir atstatė nugarą bei sudarė programą, kaip stiprinti reikiamus raumenis. Rekomenduoju visiems, kas jaučia skausmą ir kuriems reikia profesionalo apžiūros. Teko girdėti, kad visi apsilankę lieka labai patenkinti.

Augustina Kropaitė

Su nugaros ir ypač kaklo skausmais susidurdavau gana dažnai. Bet maždaug prieš metus padažnėjo galvos skausmai, ėmiau vengti pasivaikščiojimų, nes svaigdavo galva. Kai pradėjau ieškoti priežasčių ir lankytis pas įvairius specialistus, paaiškėjo, kad dėl visų nemalonumų kaltas stuburas. Taip patekau pas gydytoją Audrių, kuris įvairiais pratimais ir taikliais patarimais padėjo man atsikratyti nemalonaus svaigimo ir skausmo. Nuostabu, kad judesiu galima pasiekti tokių rezultatų!

Rita Hjermind Vertėja

Nuoširdus ačiū Mantui už tai, kad nejaučiu jokių nugaros skausmų. Jau po pirmo seanso jaučiau žymų palengvėjimą. Gydytojas nustatė problemines vietas, sudarė gydymo planą, suteikė priemones ir žinias, kaip atlikti tinkamus judesius namuose. Vos po 6 apsilankymų nugaros raumenys atsigavo lyg nebūtų skaudėję. Ačiū Jums, esu be galo dėkinga.

Sonata Švedė  Aplinkosaugininkė

Gydytoja Gerda surado mano skausmo priežastį ir labai efektyviai padėjo. Likau labai patenkinta! Rekomenduoju.

Lankiausi dėl peties sąnario problemų. Vizitų metu gavau daug naudingos informacijos apie šią ir susijusias problemas. Man buvo taikomos įvairios terapijos, taip pat išmokau, kokius pratimus galėčiau atlikti namie. Gerą įspūdį paliko pagarbus ir taktiškas bendravimas su pacientu. Tikrai rekomenduoju apsilankyti.

Pastovaus skausmo ir užtirpimo panaikinimas be vaistų prilygsta stebuklui. Tam reikia laiko, kantrybės ir pasitikėjimo gydytoju. Sėkmės Jums darant tai, ką suprantate.

Dalia Bikovienė Buhalterė

Pirmas vizitas suteikė vilčių, kad galimas mano sudėtingos problemos sprendimas. Mantas - šiltas, malonus, jautrus žmogus. Tokio specialisto pasigedau poliklinikoje.

Esu tikrai patenkinta Mantu. Labai malonus žmogus ir savo darbą išmanantis specialistas. Stebiu žymų būklės pagerėjimą po apsilankymų pas Mantą.

Gerda - profesionali ir maloni gydytoja, gilinasi į problemą, stengiasi rasti priežastį ir kaip ją įveikti.

Esu labai dėkinga visai šios klinikos komandai. Čia dirba aukštos kvalifikacijos, nuoširdus, išmanantys savo darbą medikai,įsigilina į sveikatos sutrikimą ir pritaiko veiksmingą gydymą.Nuoširdus Ačiū, Jums brangieji medikai. Rekomenduoju visiems, turintiems sveikatos problemų būtent šią kliniką. Joje būsit maloniai sutikti,išeisit su didele viltimi sveikti ir pasveikti. Pritaikyti gydymo metodai labai efektyvus, veiksmingi, duodantys puikių rezultatų. Dar karta Ačiū, Ačiū, Ačiū. Su didele pagarba Irena Abromavičienė.

Man šį gydytoją rekomendavo. Mantas visiškai sutvarkė mano problemą. Tikrai rekomenduoju kaip profesionalą ir šiaip malonų žmogų.

Daktaras Mantas yra TOBULAS. Tikrai verta juo pasitikėti.

Jaunas, stiprus savo srities profesionalas. Teko susidurti su galvos svaigimo problema ir net keletas neurologų nerado priežasties. Atsitiktinumo dėka pakliuvau į gerb. A. Šalavėjaus rankas ir šiandien galiu drąsiai sakyti: ačiū ir rekomenduoju visiems, norintiems gyventi be vaistų.

Dalia Strigūnienė

Gydytojas Mantas nerealus specialistas tiek profesine tiek žmogiškąja prasme. Rekomenduoju.

Turbūt geriausia kineziterapijos klinika Vilniuje, rekomenduoju. Dirba puikūs osteopatai.

Linas Laskevicius

Puikus gydytojas, labai padėjęs mano dukrai atsisveikinti su ilgai kamavusiais skausmais.

Mantas - puikus specialistas, tikrai rekomenduoju. Sutvarkė stuburą per valandą, tikrai nesitikėjau tokio puikaus rezultato.

Drąsiai galiu rekomenduoti, Mantas - labai atsakingas ir tikras savo srities profesionalas.

Audrius - malonus žmogus ir puikus specialistas, gerai išmano, ką daro. Ieško priežasties, o ne gydo tik simptomus. Tokio požiūrio labai pasigendu šiuolaikinėje medicinoje. Visada paaiškina, ką daro ir kodėl - labai informatyvus. Jau visa giminė pas jį lankomės. :) Rezultatai yra ir tik teigiami. Labai rekomenduoju!

Labai dėkinga gydytojui Mantui už pagalbą. Labai maloniai bendraujantis, išmano ir atsakingai žiūri į savo darbą. Viską paaiškina, duoda naudingų patarimų. Labai rūpestingas. Supratau, kad svarbu neužleisti ligos, tuomet greičiau pasveiksi. Priešingu atveju teks šiek tiek pavargti, kol liga pasitrauks. Dar kartą ačiū gydytojui. Rekomenduoju visiems šį jauną, puikų specialistą.

Atėjau pagal rekomendacijas ir gerai padariau, didelis ačiū Mantui!

Vakar buvome pas Audrių su vyru dėl peties skausmo. Norėtume labai padėkoti, nes šiandien situacija daug geresnė ir vyras visa naktį išmiegojo be vaistų. Ranką gali pakelti 50 proc. daugiau. Labai ačiū.

Labai profesionalus gydytojas. Nuodugniai įsigilino į mano sprando problemas, puikiai išaiškino su skausmais ir negalavimais susijusius simptomus. Per metus laiko neradau specialisto, kuris iškart galetų nusakyti, kas būtent man yra. Paskyrė puikius pratimus. Tiesa, kartais kūnas neatsistato po keletos vizitų, todėl patarčiau nestresuoti, koncentruotis ir į paskirtus pratimus bei fizinę veiklą.

Noriu pasakyti DIDELIS AČIŪ kinezeterapeutui Audriui, nes aš, dėka šio kompetentingo specialisto, vėl gyvenu nuostabų gyvenimą, be nugaros, pečių ir kaklo skausmų.

Atėjau su diagnoze, kad nebegaliu užsiiminėti kontaktiniu sportu dėl nugaros išvaržos. Pasikonsultavus su gydytoju Audriumi ir atlikus reikiamus pratimus, nugaros būklė pagerėjo ir aš galėjau grįžti prie mėgstamų sporto šakų. Audrius yra rūpestingas, gerai išmano savo sritį, todėl labai džiaugiuosi rezultatu ir rekomenduoju šį gydytoją.

Martynas

Mantas - labai profesionalus daktaras. Rekomenduoju.

Mantas - tikras savo srities profesionalas. Po pirmo apsilankymo nustatė apatinės nugaros dalies maudimo - skausmo priežastis ir jas išsprendė. Jeigu norite ne tik sužinoti savo negalavimų priežastis, bet jas išspręsti ir būti sveiku - rekomenduoju šį daktarą. 

Deividas Nedveckis

Mantas puikus gydytojas, labai padėjęs mano dukrai atsisveikinti su ilgai kamavusiais skausmais.

Puikus specialistas! Nežiūrint jauno amžiaus, puikiai ir profesionaliai išmano savo sritį. Pastatė ant kojų po skausmingos stuburo išvaržos, sudarė efektyvią pratimų programą. Vėl galiu aktyviai judėti, sportuoti ir džiaugtis gyvenimu! Labai rekomenduoju! Didelis ačiū, Mantai, ir visokeriopos sėkmės!

Andrius

Osteopatas Mantas malonus, išmanantis savo darbą. Labai rekomenduoju!😊

Kristina Kj

Kreipiausi dėl skaudančio kelio. Pirmo vizito metu Mantas panaikino skausmą, antro - pašalino priežastis. Per savaitę dingo daugelį metų turėtos problemos. Dėl tų pačių problemų esu kreipęsis į valstybines poliklinikas - atliko MRT tyrimą, sakė: „nieko gero, eik, kol gali - tada operuosime". Jiems net neatėjo į galvą nusiųsti mane pas kineziterapeutą. Tik po keleto metų teko pačiam pasidomėti ir labai nudžiugti atradus šį gydytoją!

Mane sužavėjo Greta, kuri man atliko elektrostimuliacijos procedūrą. Ir ji truko ne 5 min., kaip poliklinikoje, o visą pusvalandį. Pajutau, kaip žymiai sumažėjo skausmas sąnariuose. Tai labai miela, šilta, gero žodžio negailinti jauna moteris. Puiku, kai dera žmogiškas santykis ir profesionalumas. Rekomenduoju ir jums.

Kreipiausi dėl žandikaulio sąnario problemų. Porą metų kankinausi su žandikaulio ir galvos skausmais ieškodama pagalbos. Iš žandikaulio chirurgų išgirdau tik pasiūlymų nekramtyti kieto maisto ir atsargiai žiovauti, nes vienintelis gydymas - operacija. Jau po pirmo apsilankymo pas Audrių Šalavėjų nebepasikartojo galvos skausmai ir labai greitai pradėjau žiovauti be jokių skausmų. Praėjus dar kelioms savaitėms be jokio diskomforto jau galiu kramtyti ir kietą maistą! :) Gabus ir nuoširdus specialistas, tikrai rekomenduoju!

Birutė Siniauskienė

Ačiū kineziterapeutui Mantui už greitai ir labai veiksmingai išgydytą stuburo traumą. Tikras savo srities profesionalas! 10/10

Labai rekomenduočiau šį gydytoją - nuoširdus, aiškus, ramus bendravimas, AUKSARANKIS. Lenkiuosi žemai ir begalo dėkoju.
Kreipiausi dėl kaklo slankstelių išvaržų. Labai taikliai atrado užsisėnėjusią šalia esančią problemą, kuri kėlė begalinį diskomfortą menčių srityse, aiškiai, paprastai buvo paaiškinta dėl ko ir kodėl galėjo kilti diskomfortas, ką daryti dabar ir kaip elgtis ateityje.

Profesionalus gydytojas, atrandantis negalavimų priežastis, pagrindžiantis skiriamus gydymo metodus ir taip motyvuojantis pasveikti, nes prižiūrėti save vis dėlto turime patys. Atėjau, nes man rekomendavo ir po ilgų ieškojimų gavau atsakymus apie savo sveikatą ir aiškų planą, kaip ją pagerinti. Sveikinu Mantą ir su tuo, kad yra komunikabilus ir rūpestingas bei supratingas: moka dalykus pasakyti „nesuluošindamas morališkai" ir dažnai prisimena, apie ką kalbėjome, o tai leidžia jaustis jaukiai - ne kaip gydytojo kabinete, o kaip pas draugą. Sėkmės!

Malonus ir profesionalus. Iškart nuramina, kad viskas pataisoma. Rekomenduosiu kitiems. :)

Mantas - puikus specialistas, veiksmingos procedūros ir puiki komunikacija.

Prieš kelerius metus pirmą kartą kreipiausi į gydytoją kineziterapeutą Audrių Šalaviejų, kai mano dešinės rankos skausmui palengvinti buvo pasiūlyta vienintelė išeitis - protezuoti dešinės rankos peties sąnarį. Patyrusi, ką reiškia turėti protezuotą kūno dalį, visais pasiekiamais informaciniais kanalais ėmiau ieškoti kitos išeities - įveikti skausmą ne operaciniu būdu (neprarandant gamtos duoto sąnario). 

Per pirmąjį kontaktą pajutau, kad šis specialistas kalba terminais, su kuriais aš, rinkdama informaciją, susidūriau ir patikėjau. Po pirmos konsultacijos sekė kruopštus ir labai tikslingas gydytojo darbas su pacientu: nuolatinis kiekvienos procedūros (lankstymo, tempimo, teipavimo, masažo ir kt.) tikslų išvardijimas, siekiamų rezultatų paaiškinimas, o vėl susitikus - paciento savijautos aptarimas. 


Šiais metais, pajutusi stiprų rankos dalies nuo peties iki alkūnės skausmą, vėl kreipiausi į gydytoją kineziterapeutą Audrių Šalaviejų, kuris savo metodais ėmėsi kovoti su mane užpuolusiu skausmu be adatų ir analgetikų. 
Ačiū jam už profesionalumą, gebėjimą tikslingai siekti norimų rezultatų, mielą bendravimą su vyresniais pacientais, už gerą psichologinę aplinką kabinete. Linkiu sveikatos ir sėkmės sunkioje veikloje.

Nesitikėjau, kad refliuksą GERL gali išgydyti kineziterapeutas. Puikus gydytojas - rekomenduoju. Visas problemas su kuriom atėjau - išgydė.

Kruopštus, profesionalus gydytojas. Užsukau su nedideliais nepatogumais, viskas buvo išspręsta čia ir dabar. Labai rekomenduoju!

Geriausi atsiliepimai apie kineziterapeutą - osteopatą Mantą Norkūną! Vežiau savo kelių mėnesių dukrytę dėl galvytės problemų ir taip džiaugiuosi rezultatais (iškart po pirmo vizito akivaizdūs pasikeitimai)!! Lankėmės pora kartų ir jeigu reikės, nedvejodama kreipsiuosi vėl! Labai malonus, profesionalus! Na, rekomenduoju visu 100% be jokios abejonės!!

Nuoširdus ačiū kineziterapeutei Gerdai - puiki specialistė, savo srities profesionalė.  Iki apsilankant pas ją, kairę ranką vos galėjau pakelti 30˚ kampu dėl nustatyto peties kapsulito bei kitų problemų su stuburu ir peties sąnariu. Po poros mėnesių kineziterapijos užsiėmimų pas Gerdą, rankos judesiai atsistatė 100 proc., išmokau įvairių pratimų, kurie užtikrins tinkamą profilaktiką ir padės išvengti panašių bėdų ateityje.